Nëna e braktisi dhe e la të vdiste foshnjën 2 ditëshe, por ndodh mrekullia… – Lajmi.net
Nëna e braktisi dhe e la të vdiste foshnjën 2 ditëshe, por ndodh mrekullia…
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 18:14, 14 May 2017
Dy ditë më parë në Oman është gjetur nga policia një foshnje e braktisur 2-ditëshe.

Besohet se kjo foshnje duhet të jetë fryt i një marrëdhënie jashtëmartesore – duke e ditur se ky shtet i dënon me ligj.

Foshnja ishte me fat dhe ka shpëtuar pasi është gjetur nga një patrullë policie në mes të hiçit.

Fotoja është bërë virale në internet dhe policia ka filluar kërkimet për prindërit e foshnjës dy ditëshe.

 

Fjalët kyçe: foshnja, nëna

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals