Nëna e 3 fëmijëve transformohet tërësisht – Lajmi.net
Nëna e 3 fëmijëve transformohet tërësisht
Autori: Lajmi.net FitLifestyleShëndeti 20:42, 28 September 2017
Kjo është Lumnija, një grua 42 vjeçe dhe nënë e 3 fëmijëve e cila jeton në komunën e Obiliqit. Ajo është një grua e thjesht por shumë punëtore.

Përkujdesjen ndaj familjes dhe të tjerëve e kishte gjithmonë prioritet dhe për këtë aryse ajo veten e saj la anash. Ekspertët vullnetarisht pranuan të kontribojnë në transformimin e saj.

Ndryshimet e saj kanë qenë ndërhyrje dentale, humbja e peshës, stili i të veshurit, grimit dhe flokëve. Rezultatet ishin të mahnitshme! Ishte vërtet shumë emocionuese ndryshimi i Lumnijës për të si dhe familjarët e saj.

Ajo gati nuk e njohu veten. Asaj i’u dhurua edhe një bursë nga parukeri dhe grimerja e mirënjohur Kaci dhe Sellma për një kurs profesional gjashtë mujor.

Transformimin e Lumnijës e bëri të mundur “Metamorfoza nga Suzana”. “Metamorfoza nga Suzana” është emision reality show ku bëhet transformimi i pamjës së një personi përmes grimit, rrobave, këpucëve, flokëve, dhëmbëve, ndërhyrjeve të ndryshme estetike dhe aftësimit profesional.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO