Nedved ka një lajm të keq për Barcelonën – Lajmi.net
Nedved ka një lajm të keq për Barcelonën
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 14:56, 17 March 2017
Nënkryetari i Juventusit, Pavel Nedved ka një lajm të keq për Barcelonën.

Nënkryetari i Juventusit, Pavel Nedved beson se skuadra e tij është ekip më i fortë se në kohën kur u takua me Barcelonën në finalen e Ligës së Kampionëve më 2015.

Gjiganti katalan i mposhti 3:1 në finalen e Berlinit. Por, Nedved beson se do të jetë ndryshe në duelet e ardhshme në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

“Mendoj se Juventus është përmirësuar shumë nga finalja e Ligës së Kampionëve më 2015”, deklaroi ai, përcjell “lajmi.net”.

“Nuk mendoj se ndeshjet në shtëpi ose mysafirë ndryshojnë shumë në këtë nivel. Ju duhet të jeni në formën më të mirë për 180 minuta dhe më tepër”, theksoi Nedved. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble