Në vend të ditëlindjes, Katie zgjodhi të festoj për ndarjen nga ish-i – Lajmi.net
Në vend të ditëlindjes, Katie zgjodhi të festoj për ndarjen nga ish-i
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:02, 17 May 2018
Katie Price mbushi plot 40 vite jetë.

Por ndarja nga bashkëshorti Kieran Hayler nuk e la që të festonte për ditën e saj më të rëndësishme, shkruan lajmi.net

Në fakt ajo ka zgjedhur të festoj për ndarjen nga ai dhe këtë e kanë bërë të ditur mediat e huaja.

“Ajo thotë se nuk ndihet sikur ka ndonjë gjë për të festuar. Ajo po fajëson Kieranin dhe tani do të donte të organizonte një ndejë për të festuar divorcin para se të festonte për plakjen” tha burimi.

Ndërkohë Kieran ka thënë përmes rrjeteve sociale se nuk duhet të gjykohet, pasi gjithmonë një histori ka dy anët e medaljes./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO