Në Torino e përqafoi, tani Sarri “bombardon” Higuainin – Lajmi.net
Në Torino e përqafoi, tani Sarri “bombardon” Higuainin
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:03, 13 March 2017
Maurizio Sarri ka "goditur" Gonzalo Higuainin.

Trajneri i Napolit vlerëson që largimi i Gonzalo Higuain, nuk është vërejtur te skuadra e kaltër.

“Largimi i Higuain? Tani kemi vetëm një pikë më pak se që kishim vitin e kaluar me të, plus shumicën e ndeshjeve i kemi luajtur pa Milik. Kemi marrë 36 pikë në 14 ndeshjet e fundit dhe vlerësoj që ekipi është në rritje”, deklaroi Sarri, përcjellë “lajmi.net”.

Napoli dje mundi Crotonen me rezultat të pastër, 3:0. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball