Në “Sunny Hill Festival”, pishina nuk po shfrytëzohet nga qytetarët – Lajmi.net
Në “Sunny Hill Festival”, pishina nuk po shfrytëzohet nga qytetarët
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:44, 10 August 2018
Kanë mbetur edhe pak orë nga nata e parë e koncertit "Sunny Hill Festival".

Gjithçka tashmë është bërë gati, madje edhe qytetarët ia kanë mësy drejt ‘Parkut të Gërmisë’, shkruan lajmi net.

Ndonëse pishina dhe kampet janë të hapura për të gjithë ato pothuajse janë duke u shfrytëzuar tejet pak të mos themi fare.

Lajmi.net, më poshtë ju sjell disa imazhe të pamjes së pishinës në të cilën gjenden disa flamingo, por që nuk ka njerëz. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO