Në puntantën e sontme, Luana është transformuar tërësisht – Lajmi.net
Në puntantën e sontme, Luana është transformuar tërësisht
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:22, 13 January 2018
Moderatorja Luana Vjollca është një prej emrave më të komentuar në mediet rozë.

Ajo tash e disa muaj po vazhdon të udhëheq programin “Shiko kush luan”, shkruan lajmi.net.

Në këtë emision, përveç të ftuarve dhe lojërave argëtuese që zhvillohen çdo javë, vëmendjen e merr edhe Luana.

Në llogarinë e saj në Instagram, moderatorja ka postuar një foto në të cilën tregon se sonte vjen më ndryshe prej herave të tjera.

Këtë herë, Luana vjen si brune, me flokë të gjata dhe me një fustan që e ka kombinuar aq mirë me ngjyrën e flokëve. /Lajmi.net/

 

 

 

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO