Në Prishtinë, polici rrahë personin e moshuar midis rrugës (Video/Foto) – Lajmi.net
Në Prishtinë, polici rrahë personin e moshuar midis rrugës (Video/Foto)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 20:31, 16 April 2018
Një veprim aspak i hijshëm ka ndodhur sot në Prishtinë nga ana e një zyrtari të Policisë së Kosovës.

Ky i fundit e ka rrahur një person të moshuar, duke i shkaktuar lëndime trupore.

Në pamjet e siguruara nga Indeksonline, shihet se si polici i turret personit në veturë.

Ndërsa, në foto e mëposhtme mund të shihni lëndimet që ka pësuar personi i moshuar, në pjesën e qafës.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO