Në përvjetorin e 70’të të martesës, i këndon serenatë – Lajmi.net
Në përvjetorin e 70’të të martesës, i këndon serenatë
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 23:47, 17 June 2017
Një 90 vjeçar e ka dëshmuar se dashuria e vërtetë nuk përfundon kurrë.

Në 70 vjetorin e martesës, Paul Miller i ka kënduar serenatë gruas së tij, Bing Crosby, me këngën ‘’let me call you sweetheart.’’

‘’Ata janë një shembull i përkryer’’ tha mbesa e tyre, Robin Vermer Bobo, e cila e shpërndau performancën e tij në facebook, transmeton lajmi.net

‘’Askush nuk e ka një jetë e lehtë, as ata se kanë pasur, por kanë qenë të përkushtuar ndaj njëri tjetrit.’’

Miller ka bërë një performancë romantike me këngën të cilën ajo e kishte mahnitur 70 vjet më parë.

Bobo ka thënë për insideedition se gjatë kohës sa ishin në lidhje, Miller kishte thënë se nuk do të martohej me të derisa ai të bëhej njeri i përgjegjshëm.

Në ditëlindjen e tij të 20’të, ata u martuan. Që nga atëherë, ai u tregon njerëzve se ajo është njeriu më i bukur që e ka parë ndonjëherë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO