“Në parajsë” publikohet nga Miriam Cani – Lajmi.net
“Në parajsë” publikohet nga Miriam Cani
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:15, 9 November 2018
Ka disa ditë që Miriam Cani ka paralajmëruar këngën e re.

Miriam Cani sapo ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Në parajsë”, shkruan lajmi.net.

Kësaj kënge, ajo ia ka shoqëruar edhe videoklipin, në të cilin vjen e bukur dhe me shumë stil si çdo herë.

Tekstin e këngës e ka shkruar Alban Skënderaj, për muzikën është përkujdesur Kledi Bahiti, ndërsa videoklipin e ka punuar “Talelli Production”.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Miriam Cani me titull “Në parajsë”. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO