Në një ndeshje basketbolli, fansi nuk i hoqi sytë nga të pasmet e modeles së njohur – Lajmi.net
Në një ndeshje basketbolli, fansi nuk i hoqi sytë nga të pasmet e modeles së njohur
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:14, 9 November 2018
Na vjen keq, LeBron James, Emily Ratajkowski ishte ylli i vërtetë i lojës Lakers të së mërkurës mbrëma.

Modelja seksi, Emily Ratajkowski kishte shkuar në Los Anxhelos për të ndjekur ndeshjen e skuadrës së basketbollit “Lakers”, shkruan pagesix transmeton lajmi.net

Edhe pse Ratajkowski ishte një nga tifozët e shumtë të James që frekuentonte natën e së mërkurës, ajo dukej se kishte një admirues të saj.

Me kurrizin e saj të kthyer nga dyshemeja një tifoz i radhës ishte kapur duke kontrolluar të sapomartuarën nga prapa.

Fansi ishte i shoqëruar nga djali i tij por që duket se nuk mund ta rezistonte modelen 27 vjeçare. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO