Në Kosovë fillojnë xhirimet e filmit me regjisor nga Hollywood-i – Lajmi.net
Në Kosovë fillojnë xhirimet e filmit me regjisor nga Hollywood-i
Autori: Lajmi.net EntertainmentKulturë/Arte 22:25, 15 June 2017
Në Kosovë ka filluar të xhirohet një film i metrazhit të gjatë ku regjisori dhe një aktore janë amerikan.

Bëhet fjalë për një film që flet për punën e Policisë së Kosovës dhe suksesin e saj, mëson lajmi.net.

Regjisor i filmit është amerikani Darren Denison, i cili më herët ka realizuar filma edhe në Hollywood, ndërsa pjesë është edhe aktorja Catherine Beck.

Në këtë film marrin pjesë aktorët e njohur kosovar si, Enver Petrovci, Shkumbin Sopjani, Donika Ahmeti, etj. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball