“Në klasë kurrë nuk e kam ngrit dorën”, Ermal Mamaqi i lë koment epik Noizyt – Lajmi.net
“Në klasë kurrë nuk e kam ngrit dorën”, Ermal Mamaqi i lë koment epik Noizyt
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:49, 7 August 2018
Noizy është një nga reperët më të suksesshëm shqiptarë.

Ai është goxha aktiv me këngë të reja dhe padyshim edhe me koncerte në trojet ku ka shqiptarë, shkruan lajmi.net.

Në fotografinë e fundit, reperi shfaqet bashkë me shoqëri, por ka befasuar me mbishkrimin që i la fotos.

“Në klas Kurrë se kam ngrejt dorën”, ka shkruar ai në imazhin ku shihet me dorën lartë.

Komenti i Ermal Mamaqit të shkrinte së qeshuri, “ok, ulu 4”, i shkruan ai me shaka. /Lajmi.net/

Në klas Kurrë se kam ngrejt dorën.

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO