Në këtë link mund ta ndiqni drejtpërdrejtë Samitin e BE-së – Lajmi.net
Në këtë link mund ta ndiqni drejtpërdrejtë Samitin e BE-së
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 8:21, 17 May 2018
Sot në Sofje të Bullgarisë do të mbahet Samiti i BE-së dhe të shteteve të Ballkanit Perëndimor, në të cilin do të jenë pjesë mbi 30 liderë të shteteve anëtare të Bashkimit Evropian dhe të shteteve të Ballkanit Perëndimor.

Pjesë e këtij samiti, është edhe Kosova, ku tashmë Presidenti Hashim Thaçi gjendet atje dhe do të marrë pjesë në këtë takim

Për të parë drejtpërdrejtë samitin e BE-së, ju mund të klinkoni në linkun më poshtë ku do të lidhëni direkt me ngjarjen atje.

Për të parë samitin, klinkoni këtu

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO