Në këtë foto ndodhet një emoji ndryshe nga të tjerët, a mund ta gjeni? – Lajmi.net
Në këtë foto ndodhet një emoji ndryshe nga të tjerët, a mund ta gjeni?
Autori: Lajmi.net Kuize 11:26, 13 January 2018
Në një fotografi të publikuar në internet do të shihni shumë emoji. Por, a mund ta gjeni cili është ndryshe nga të tjerët?

Njëri nga të gjithë emojit është ndryshe nga të tjerët, nëse mund ta gjeni atë brenda 10 sekondave atëherë ju keni me të vërtetë një shikim të mirë.

Nëse e gjeni, vetëm shpërndajeni këtë link duke e përshkruar sipër me fjalët “E gjeta”, dhe sfidoni miqtë tuaj për ta gjetur.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO