Në Instagram “bëhen copë” por ja si e quan Marina motrën e saj Luanën në një tjetër vend – Lajmi.net
Në Instagram “bëhen copë” por ja si e quan Marina motrën e saj Luanën në një tjetër vend
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:01, 15 May 2018
Janë shpesh temë e medieve rozë.

Marina e motra e saj Luana tërheqin vëmendjen e publikut dhe medieve rozë kur i komentojnë njëra-tjetrës në rrjetet sociale, pasi shpesh ‘zihen’ mes tyre, shkruan lajmi.net

Këto komente që janë shaka, tregojnë edhe më shumë dashurinë që ato kanë për njëra-tjetrën.

Të paktën kështu e shprehin në rrjetet tjera sociale.

Marina sot në Instastory ka publikuar një fotografi ku shihet se është në veturë brenda me Luanën, të cilën e quajti “motra ime e bukur”./Lajmi.net/

screenshot_4

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO