Në Gërmi – gjarpri nga dhjetë më të rrezikshmit (VIDEO) – Lajmi.net
Në Gërmi – gjarpri nga dhjetë më të rrezikshmit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 22:15, 13 March 2018
Në parkun e Gërmisë në Prishtinë janë shfaqur gjarpërinj që janë nga dhjetë më të rrezikshmit në botë.

Të gjithë po rrezikohen prej tyre, e profesorët shpjegojnë për ta dhe tregojnë si të kemi kujdes.

Storia në vazhdim ju sjellë dëshmi të qytetarëve dhe fakte shqetësuese rreth këtij lloji të gjarpëri.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble