Në ditët e fundit të shtatzënisë, Cardi B bën këso lëvizje në shtëpi – Lajmi.net
Në ditët e fundit të shtatzënisë, Cardi B bën këso lëvizje në shtëpi
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:21, 8 July 2018
Reperja Cardi B është shumë energjike si në skenë ashtu edhe jashtë saj.

Këtë gjë e ka vërtetuar edhe përmes një videoje që ka postuar së fundi në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Reperja, e cila është në ditët e fundit të shtatzënisë, kishte veshur një fustan të gjatë dhe këndonte e vallëzonte në shtëpi.

Derisa në sfond po dëgjohej muzika, Cardi B po vallëzonte bashkë me ritmet e saj, ndërsa videon e ndau me ndjekësit.

Projekti i saj i fundit është bashkëpunimi me Rita Orën, Charli XCX dhe Bebe Rexhën, me titull “Girls”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO