Në ‘Ditën e baballarëve’, Ronela kujtoi babain e ndjerë (Foto/Video) – Lajmi.net
Në ‘Ditën e baballarëve’, Ronela kujtoi babain e ndjerë (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:13, 19 June 2017
Dje është shënuar ‘Dita e Baballarëve’, ditë të cilën shumë kush e shfrytëzoi për ta uruar babanë në mënyra të ndryshme.

Por, ka të atillë që këtë ditë e presin duke pasur mallë për babanë, por që e kujtojnë me mallëngjim, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja Ronela Hajati, për këtë ditë kishte zgjedhur një foto nga vegjëlia e saj për ta uruar këtë ditë, ku shihet e fotografuar bashkë me babain e ndjerë.

Javë më parë, ajo ishte e ftuar në emisionin Mirage, ku foli me emocion foli për babain.

Në linkun e mëposhtëm mund ta kuptoni si e kujton këngëtarja babain e ndjerë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO