Në dasmë te Jasharët, kështu reagon Miloti kur gjuajnë me armë – Lajmi.net
Në dasmë te Jasharët, kështu reagon Miloti kur gjuajnë me armë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:40, 13 October 2017
Edona dhe Miloti e ndezën atmosferën duke kënduar këngë për heroin legjendar Adem Jashari Edona Llalloshi edhe këtë verë ka qenë njëra ndër artistet më të angazhuara në ahengje të shumta familjare.

Njëra prej dasmave në të cilën mori pjesë Edona është edhe ajo e familjes Jashari, shkruan rtv21.

Gjithmonë në dasma, këngëtarja përkrah vetes ka edhe vëllain e saj, Milotin, i cili këndon bashkë me të.

Gjatë kësaj dasme, në një moment kamera e ka kapur Milotin teksa frikësohej nga të shtënat me armë.

Vlen të përmendet se nga kjo video shihet se Edona dhe Miloti krijuan një atmosferë fantastike në këtë dasmë teksa këndonin këngë patriotike.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO