Në çfarë ore fillon shorti i çerekfinales në Ligën e Kampionëve? – Lajmi.net
Në çfarë ore fillon shorti i çerekfinales në Ligën e Kampionëve?
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 8:07, 17 March 2017
Pas përfundimit të ndeshjeve të mesjavës që i kompletuan emrat e skuadrave çerekfinaliste, tani është koha e shortit

Barcelona, Real Madrid, Bayern Munich, Borussia Dortmund, Juventus, Leicester City, Monaco dhe Atletico Madridit janë kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Por, kur do të tërhiqet shorti?

Pas përfundimit të ndeshjeve të mesjavës që i kompletuan emrat e skuadrave çerekfinaliste, tani është koha e shortit, përcjell “lajmi.net”.

Shorti i çerekfinales do të tërhiqet më sot në ora 12:00.

Kurse, ndeshjet çerekfinale do të zhvillohen më 11/12 dhe 18/19 prill. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool