Në çfarë moshe e kanë humbur virgjërinë vajzat e reja në Amerikë? Përgjigjet mund t’iu habisin (Video) – Lajmi.net
Në çfarë moshe e kanë humbur virgjërinë vajzat e reja në Amerikë? Përgjigjet mund t’iu habisin (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 19:00, 27 October 2017
Virgjëria është një temë në vete e cila diskutohet shumë shpesh edhe në shoqëri, por edhe më gjerë.

Ndërkohë që në vendin tonë, kjo temë është ende tabu të diskutohet edhe në ambiente me njerëz shumë të afërt, vendet e tjera e kanë tejkaluar këtë “problem”, transmeton lajmi.net

Në Amerikë, është krejtësisht normale që publikisht në intervista të tregohet mosha se kur femrat dhe meshkujt e kanë humbur virgjërinë.

Në një anketë të organizuar nga një përdorues aktiv i Youtube, vajzat e reja kanë treguar se në çfarë moshe e kanë humbur virgjërinë./Lajmi.net/ 

Shikoni videon:

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO