Në çfarë moshe e kanë humbur virgjërinë vajzat e reja në Amerikë? Përgjigjet mund t’iu habisin (Video) – Lajmi.net
Në çfarë moshe e kanë humbur virgjërinë vajzat e reja në Amerikë? Përgjigjet mund t’iu habisin (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 19:00, 27 October 2017
Virgjëria është një temë në vete e cila diskutohet shumë shpesh edhe në shoqëri, por edhe më gjerë.

Ndërkohë që në vendin tonë, kjo temë është ende tabu të diskutohet edhe në ambiente me njerëz shumë të afërt, vendet e tjera e kanë tejkaluar këtë “problem”, transmeton lajmi.net

Në Amerikë, është krejtësisht normale që publikisht në intervista të tregohet mosha se kur femrat dhe meshkujt e kanë humbur virgjërinë.

Në një anketë të organizuar nga një përdorues aktiv i Youtube, vajzat e reja kanë treguar se në çfarë moshe e kanë humbur virgjërinë./Lajmi.net/ 

Shikoni videon:

 

Fjalët kyçe: mosha, virgjeniteti, virgjeria

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels