Ndryshon mënyra si zgjoheni nga gjumi, kjo orë alarmi është gjithçka që ju nevojitet – Lajmi.net
Ndryshon mënyra si zgjoheni nga gjumi, kjo orë alarmi është gjithçka që ju nevojitet
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 10:30, 13 November 2017
Teknologjia po mahnitë çdo ditë me avansimin e saj.

Përditshmëria është duke ndryshuar në hapa të mëdhenj, sado që jemi mësuar të ecim avash me teknologji, shkruan lajmi.net

Tashmë është e mundur të ngrohemi me anë të setrave me ngrohje, të cilat arrijnë temperaturën deri në 50 gradë.

Mrekulli për ata që ndjejnë të ftohtë apo jo? Por, mos të shkojmë menjëherë jashtë shtëpisë.

Të fillojmë ditën që nga momenti kur i hapim sytë. Bëni alarme të shumta për t’u zgjuar? Epo, tashmë është shpikur një orë e cila ju ndryshon krejtësisht mënyrën e zgjimit.

Kjo orë në formë ngjan me peshoren, dhe alarmin nuk mund ta ndalni pa qëndruar në këmbë mbi të prej 3 deri në 30 sekonda. Pas kësaj, nga ora alarmuese vjen mesazhi plot pozitivitet.

Jo e këndshme për gjumashët apo jo?

Gjithsesi, ky mjet ju hyn shumë në punë. Shikojeni më detajisht në videon e mëposhtme. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO