Ndryshime në tabelën e Vala Superligës – Lajmi.net
Ndryshime në tabelën e Vala Superligës
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 15:40, 26 November 2017
Janë mbyllur tri ndeshjet e ditës në Vala Superligë.

Kryendeshja mes Trepçës ’89 dhe Feronikelit u mbyll pa fitues, 0:0.

Drita deklasoi Vllazninë, 3:0, ndërsa Drenica fitoi ndaj Flamurtarit në udhëtim, 2:1.

Tani Drita ka dalë në vendin e dytë në tabelë.

Po ashtu, Drenica iu është shmangur fundit edhe më shumë.

Më poshtë e keni renditjen e plotë. /Lajmi.net/

cats

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels