Ndodh për herë të parë, boksierët nokautojnë njëri-tjetrin në të njëjtën kohë (VIDEO) – Lajmi.net
Ndodh për herë të parë, boksierët nokautojnë njëri-tjetrin në të njëjtën kohë (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 20:58, 16 July 2017
Shumë rrallë për të mos thënë kurrë, ndodh që në boks kundërshtarët në ring të rrëzojnë njëri-tjetrin në dysheme në të njëjtën kohë.

Një gjë të tillë e ka dhuruar meçi mes dy luftëtarëve të zot Jonathan Lecat nga Franca dhe Dorian Price nga Tailanda.

Të dy boksierët në një moment të luftës, dhanë gjithçka nga vetja e për të bërë që të pranishmit të sallë të shohin një spektakël të vërtetë.

E kush e fitoi këtë luftë në fund, është ai që u ngrit më parë nga dyshemeja./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Boks

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool