Ndodh edhe kjo, mësuesja zhvishet para nxënësve në orën e mësimit – Lajmi.net
Ndodh edhe kjo, mësuesja zhvishet para nxënësve në orën e mësimit
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:59, 12 October 2018
Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej.

Një mësuese në një shkollë 9 ­vjeçare ka dhënë një leksion mjaft të çuditshëm dhe interesant.

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej.

Nxënësit panë të habitur mësuesen teksa zhvishej por me sa duket ajo kishte përgatitur një mësim praktik.

Mësuesja kishte veshur një kostum ku shiheshin gjithë organet jetike të njeriut.

Videoja është filmuar nga një nxënës.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO