Ndjekësi nuk e njeh Morena Tarakun, vjen reagimi i menjëhershëm i saj – Lajmi.net
Ndjekësi nuk e njeh Morena Tarakun, vjen reagimi i menjëhershëm i saj
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:08, 16 April 2018
Modelja Morena Taraku sot ka pranuar një mesazh që si ka shkuar në mendje që do t’i vinte ndonjëherë.

Në të i është parashtruar një pyetje e çuditshme në të cilën dikush nga ndjekësit  i ka thënë se nuk e di se kush është ajo, shkruan lajmi.net

E Morenës duket se nuk i ka pëlqyer ky reagim pasi me injorancë e ka publikuar një Instastory përkrah të cilit ka shkruar: Diçka që nuk shifet.

Me këtë ajo ka dashur t’ua rikujtojë të gjithve se është shumë e njohur dhe se të gjithë e dinë kush është Morena.

Faktikisht kjo gjë është e vërtetë pasi emrin e saj në media e shohim shpesh për provokimet që bë, qoftë ato nga blerjet e shtrenjta apo edhe nga ato ku reklamon të pasmet./Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO