Ndiqeni LIVE meçin Erzen Rrustemi – Ricardo Ramirez (VIDEO) – Lajmi.net
Ndiqeni LIVE meçin Erzen Rrustemi – Ricardo Ramirez (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 19:10, 18 March 2017
Meçin e boksierit Erzen Rrustemit me Ricardo Ramirez, mund ta shikoni në videon e mëposhtme.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Erzen Rrustemi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball