Ndiqeni LIVE ceremoninë për Topin e Artë – Lajmi.net
Ndiqeni LIVE ceremoninë për Topin e Artë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:55, 7 December 2017
Ka filluar ceremonia për Topin e Artë.

Sonte në Francë ‘France Football’ dhuron Topin e Artë për vitin 2017.

Ronaldo, Messi dhe Neymar janë në garë.

Në linkun e mëposhtëm mund ta shikoni LIVE këtë eveniment./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan