Ndihmohen 30 familje të Drenasit me pako ushqimore dhe higjienike – Lajmi.net
Ndihmohen 30 familje të Drenasit me pako ushqimore dhe higjienike
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 19:19, 29 April 2017
Shoqata bamirëse "Jetimët e Ballkanit" kanë ndarë 30 paku ushqimore e higjienike për familjet ne nevojë në Komunën e Drenasit.

 

Me këtë rast, drejtori i Shëndetësisë dhe Mirëqenies Sociale, Ilir Shala ka falënderuar ne emër të kryetarit shoqatën për ndihmën e vazhdueshme të saj që i bënë në Komunën e Drenasit.

Drejtori Shala me këtë rast ka ndarë edhe një mirënjohje në shenjë falënderimi për shoqatën “Jetimët e Ballkanit”.

ërfaqësuesi i shoqatës, Halil Kastrati, ka falënderuar Komunën e Drenasit  e cila çdo herë ka qenë bashkëpunuese dhe e gatshme për t’i ndihmuar familjet skamnore.

Ai ka premtuar përkrahje edhe ne të ardhmen që t’i ndihmojë familjet të cilat kanë nevojë.​ /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO