Ndeshjet e Kupës, sot zhvillohet derbi i madh i Kosovës – Lajmi.net
Ndeshjet e Kupës, sot zhvillohet derbi i madh i Kosovës
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 10:41, 19 February 2017
Sot zhvillohen katër ndeshje në kuadër të Digitalb Kupës.

Kryendeshja luhet në Gjakovë mes dy klubeve me traditë në futbollin kosovar, Vëllaznimit dhe Prishtinës.

Takim interesant është edhe ai mes Besës dhe Dritës në Pejë, përcjellë “lajmi.net”.

Dy ndeshjet tjera luhen mes Flamurtarit e Trepçës dhe Lirisë e Bashkimit. /Lajmi.net/

Sot, 12:30:

Vëllaznimi-Prishtina
Besa-Drita
Flamurtari-Trepça
Liria-Bashkimi

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fjalët kyçe: Prishtina, Vëllaznimi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master