Ndeshje e “çmendur” na pret në xhiron e fundit të Bundesligës (FOTO) – Lajmi.net
Ndeshje e “çmendur” na pret në xhiron e fundit të Bundesligës (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 18:01, 13 May 2017
Në Bundesligën gjermane janë zhvilluar ndeshjet e xhiros së 33-të.

Ndeshja kryesore ishte ajo mes Leipzigut dhe Bayern Munich, ku kampionët bavarezë arritën që në dhjetë minutat e fundit të bëjnë përmbysje të madhe, duke e fituar ndeshjen 4:5.

Garë e madhe po bëhet edhe për mbijetesë, ku Hamburg mori pikë të artë në udhëtim te Schalke, ndërsa Wolfsburg barazoi 1:1 me Monchengladbach.

E në xhiron e fundit, Hamburg pret Wolfsburgun, ku kjo përballje përcakton edhe skuadrën që do të mbetet në elitën e futbollit gjerman./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

 

Fjalët kyçe: Bundesligë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3