Ndeshja me Letoninë në Mitrovicë, e veçantë për Milot Rashicën – Lajmi.net
Ndeshja me Letoninë në Mitrovicë, e veçantë për Milot Rashicën
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 23:54, 12 November 2017
Ndeshja me Letoninë, do të jetë shumë e veçantë për Milot Rashicën.

Ylli i Kosovës, ka folur një ditë para përballjes me Letoninë, duke thënë se zhvillimi i ndeshjes në Mitrovicë, është një emocion për të dhe gjithë skuadrën.

Kosova nga ora 19:30, përballet me Letoninë, në miqësoren e parë që nga ajo e qershorit të vitit 2016 ndaj Ishujve Faroe.

“Pas një kohe të gjatë po luajmë në shtëpi dhe normalisht se kjo është diçka emocionuese, jo vetëm për mua, por për gjithë ekipin. Kështu që të hënën presim të bëjmë një lojë të mirë dhe pse jo edhe fitore”, tha Rashica. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO