Ndeshja kundër Barcelonës, a ju kujtohet çfarë tha para shortit Dani Alves? – Lajmi.net
Ndeshja kundër Barcelonës, a ju kujtohet çfarë tha para shortit Dani Alves?
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 17:50, 17 March 2017
Shorti i Ligës së Kampionëve nuk ka qenë i mirëseardhur aspak për mbrojtësin Dani Alves.

Mbrojtësi brazilian që luan te Juventusi, do të përballet me ish skuadrën e tij, Barcelonën.

Para hedhjes së shortit, Alves ka deklaruar se nuk dëshiron një ndeshje me Barcelonën, pas karrierës që pati te kjo skuadër.

“Nuk dua një përballje me Barcelonën. Do të jetë shumë e vështirë për mua”, pati deklaruar Alves, para hedhjes së shortit./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Dani Alves

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball