Ndërtojeni lehtë një pishinë për këtë verë me këtë metodë (Foto) – Lajmi.net
Ndërtojeni lehtë një pishinë për këtë verë me këtë metodë (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunLifestyle 17:46, 15 July 2017
Pasi që jemi në verë, ajo çfarë ju duhet më së shumti është një pishinë për t’u relaksuar.

Nëse dëshironi të krijoni një pishinë të mirë dhe të thjeshtë, kjo metodë e ndërtimit të pishinës do t’ju pëlqejë shumë.

Ja çfarë ju nevojitet:

Një pishinë gume të cilën mund ta blini në market, me ngjyrë të kaltër të ndezur. Përdorni drunj dhe paleta të cilat përdoren në depo dhe fabrika. Dhe ndiqni hapat si në foto:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO