Ndërron jetë ish kampioni i Formula 1 (FOTO) – Lajmi.net
Ndërron jetë ish kampioni i Formula 1 (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 17:06, 10 March 2017
Ka ndërruar jetë në moshën 83 vjeçare ish kampioni Formula 1, John Surtees.

Surtees që është i vetmi garues që ka fituar titull edhe në Formula 1 edhe në MotoGP, ka ndërruar jetë sot pasdite në moshën 83 në një spital në Londër.

Lajmin e ka bërë të ditur familja e Surtees, me anë të një njoftimi të bërë, shkruan ‘The Sun’./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Formula 1

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble