Ndërpritet sfida mes Flamurtarit dhe Vëllaznimit, tifozët vendas sulmojnë lojtarët mysafirë – Lajmi.net
Ndërpritet sfida mes Flamurtarit dhe Vëllaznimit, tifozët vendas sulmojnë lojtarët mysafirë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 16:21, 20 October 2017
Është ndërprerë në minutën e 88’ sfida e xhiros së 11-të të Vala Superligës së Kosovës mes Flamurtarit dhe Vëllaznimit.

Skuadra gjakovare përmes një njoftimi në Facebook, njofton se përballja ndaj Flamurtarit është ndërprerë në minutën e 88’.

Në njoftim thuhet se Vëllaznimi në minutën e  88’ ka arritur të barazoi rezultatin në 1:1 përmes Altik Muhazhirit, dhe pas golit, tifozët vendas kanë hyrë në fushë dhe kanë sulmuar lojtarët mysafirë.

Njoftimin e skuadrës së Vëllaznimit e gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: KF Flamurtari, KF Vëllaznimi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool