Ndarja e mundshme e drejtorive, pak për shqiptarët (Video) – Lajmi.net
Ndarja e mundshme e drejtorive, pak për shqiptarët (Video)
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 16:45, 17 July 2017
Partitë e koalicionit qeveritar akoma nuk janë marrë vesh për ndarjen dhe emërimin e drejtorëve nëpër drejtoritë e institucioneve shtetërore.

Alsat mëson se nga ndarja e këtyre drejtorive, shumë pak do të mbetet për partitë shqiptare.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble