Ndalet Borussia Dortmundi – Lajmi.net
Ndalet Borussia Dortmundi
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:22, 21 October 2017
Borussia Dortmund nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Eintracht Frankfurt.

‘Milionerët’ edhe pse patën epërsi 0-2, është dashur të pajtohen në fund me një barazim 2:2 me Eintracht Frankfurtin në udhëtim, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e nëntë.

Sahin dhe Philipp shënuan për Dortmundin.

Golat që E.Frankfurtit ia siguruan një pikë i shënuan Haller dhe Wofl./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO