Ndahet nga jeta Mjeshtri i Madh, Rexhep Çeliku – Lajmi.net
Ndahet nga jeta Mjeshtri i Madh, Rexhep Çeliku
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 8:28, 12 January 2018
U nda sot nga jeta, “Mjeshtri i Madh” Rexhep Çeliku, solisti i parë i Ansamblit të Këngëve dhe Valleve Popullore.

Rexhep Çeliku vuante nga një sëmundje e rëndë. Ai u shua sot, në orën 2:30.

Pas ditë më parë, Presidenti Ilir Meta i dha titullin “Nderi i Kombit”, ceremoni në të cilën Mjeshtri Çeliku u paraqit vetë, edhe pse i sëmurë rëndë./syri.net

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown