Ndahen baras Portugalia dhe Meksika (VIDEO) – Lajmi.net
Ndahen baras Portugalia dhe Meksika (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:51, 18 June 2017
Ka përfunduar barazim 2:2 ndeshja mes Portugalisë dhe Meksikës.

Ndeshja e xhiros së parë në kuadër të grupit A mes Portugalisë dhe Meksikës nuk ka sjellë fitues.

Quaresma me një gol të bukur pas një asistimi që pranoi nga Ronaldo, kaloi në epërsi Portugalinë në minutën e 34-të.

Chicharito barazoi në 1:1 minutën e 42-të.

Portugalia arriti ta rikthej epërsinë në minutën e 86-të me anë të Cedric.

Por, i menjëhershëm ishte reagimi i Kombëtares së Meksikës që barazoi për 2:2 në minutën e 90 nëpërmjet Morenos./Lajmi.net/


1-1 Chicharito Goal HD – Portugal vs Mexico 18… by wc2018


Goal Quaresma R. (Ronaldo C.) (1:0) Portugal… by ylberenexhipi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels