Navas – Donnarumma, krahasim interesant nga “AS” – Lajmi.net
Navas – Donnarumma, krahasim interesant nga “AS”
Autori: Lajmi.net La LigaSport 15:40, 17 June 2017
Gianluigi Donnarumma është duke u përmendur si objektiv i Real Madridit për transferim në Santiago Bernabeu.

Gianluigi Donnarumma mund të transferohet në Real Madrid.

Portieri i ri italian ka refuzuar vazhdimin e kontratës në Milan duke shtuar shanset e “Los Blancos” për blerjen e tij, gjatë afatit kalimtar të verës.

Por, e përditshmja sportive madrilene “Marca” ka bërë një krahasim mes tij dhe portierit të tanishëm të Real Madridit, Keylor Navas, përcjell “lajmi.net”.

Italiani ka pësuar 49 gola në edicionin e kaluar, një më pak se Navas.

Kurse, ai e ka ruajtur portën e pamposhtur në 12 ndeshje për dallim të shtatë nga Navas. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion