“Napoli mund ta fitojë titullin” – Lajmi.net
“Napoli mund ta fitojë titullin”
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:24, 12 March 2018
Marek Hamsik beson se Napoli mund të fitojë titullin e Serie A.

Napoli me humbjen ndaj Romës dhe barazimin ndaj Interit, ka humbur pozitën e parë në Serie A, duke u renditur në vendin e dytë me një pikë më pak se Juventus.

Por, mesfushori sllovak, thotë se ende ka shumë pikë deri në fund të sezonit.

“Ne ramë në vendin e dytë, por ka ende 10 ndeshje deri në fund të sezonit”, ka thënë fillimisht Hamsik në faqen e tij të internetit.

“Ka 30 pikë për të ‘grabitur’ dhe çdo gjë është e mundur”./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO