Napoli mposht mezi Empolin, del i dyti (VIDEO) – Lajmi.net
Napoli mposht mezi Empolin, del i dyti (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 14:30, 19 March 2017
Napoli ka shënuar fitore të vështirë në udhëtim te Empoli.

Edhe pse napolitanët po fitonin 3:0, vendësit u rikthyen me dy gola dhe e bën shumë interesant fundin e ndeshjes.

Lorenzo Insigne (2) dhe Dries Mertens realizuan për mysafirët, ndërsa vendësit tentuan rikthimin me Omar El Kaddourin dhe Massimo Maccaronen, por nuk ia dolën në fund.

Me këtë fitore, Napoli ia zë Romës vendin e dytë, por kryeqytetasit e kanë një ndeshje më pak të zhvilluar.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Empoli, Napoli

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3