Nallbani triumfon në Manastir, mposht tenistin më të mirë maqedonas (FOTO) – Lajmi.net
Nallbani triumfon në Manastir, mposht tenistin më të mirë maqedonas (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 19:06, 25 May 2017
Melos Nallbani ka fituar turneun ‘Consolation’ në Manastir.

Tenisti i talentuar i klubit Peja, ka mposhtur në finalen e madhe garuesin maqedonas, Marko Stoilkovski, 2:1 (2/6, 6/1, 10/6).

Kjo është fitorja dhe suksesi më i madh në karrierën e të riut Nallbani, që mposhti në finale tenistin më të mirë të Maqedonisë./Lajmi.net/

mel

Fjalët kyçe: Melos Nallbani, Tenis

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper