Nadal – Wawrinka, rezultat i ‘çmendur’ në finalen e Roland Garros (FOTO) – Lajmi.net
Nadal – Wawrinka, rezultat i ‘çmendur’ në finalen e Roland Garros (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 17:34, 11 June 2017
Rafael Nadal ka mposhtur bindshëm kundërshtarin e tij, Stanislav Wawrinka në finalen e Roland Garros.

Rafael Nadal fitoi ndaj Stanislav Wawrinkas me rezultat të pastër në sete, 3:0.

Nadal triumfoi 6-2, 6-3 dhe 6-1 për titullin e kampionit në French Open. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Rafael Nadal

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals