Nadal ‘tradhton’ Real Madridin, shikojeni çfarë ka bërë për Atletico Madridin – Lajmi.net
Nadal ‘tradhton’ Real Madridin, shikojeni çfarë ka bërë për Atletico Madridin
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:22, 4 May 2018
Rafael Nadal u shndërrua në tifoz të Atletico Madridit në ndeshjen kundër Arsenalit në Europa League.

Ylli i madh i tenisit, Rafael Nadal është tifoz i deklaruar i Real Madridit.

Por, të enjten mbrëma befasisht ai vendosi shallin e një skuadre tjetër.

Nadal ishte në tribuna gjatë ndeshjes Atletico Madrid – Arsenal, në ndeshjen e kthimit gjysmëfinale në Europa League.

Dhe, nuk shkoi gjatë para se Nadal ta vendos shallin e ekipit tjetër madrilen, përcjell “lajmi.net”.

Tifozëve të Real Madridit nuk do t’ju pëlqejë ta shohin Nadalin me ngjyrat e rivalit të qytetit nga Madridi. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO