Mysafirët në dasmë detyrohen t’i mbushin balonat në një mënyrë të turpshme – Lajmi.net
Mysafirët në dasmë detyrohen t’i mbushin balonat në një mënyrë të turpshme
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 21:14, 10 October 2017
Ndodh edhe kjo!

Mysafirët në një martesë në veri të Vietnamit u detyruan të frynin balonat në mënyrë shumë të papërshtatshme, derisa në restaurant ishin edhe fëmijë, transmeton lajmi.net

Pamjet tregojnë se dy “skuadra” të ndara nga një burrë dhe një grua, mbushin me ajër balonat në një mënyrë tejet të turpshme.

DJ ju jep inkurajime dhe dëgjohen zëra nga të pranishmit në dasmë, shikoni videon./Lajmi.net/ 

Fjalët kyçe: Dasma

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master