Mustafi e nis ditën me një lajm katastrofal (FOTO) – Lajmi.net
Mustafi e nis ditën me një lajm katastrofal (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 10:34, 20 March 2017
"Goal" ka publikuar formacionin e dështakëve të javës.

Në qendër të mbrojtjes është vendosur mbrojtësi shqiptar i Arsenalit, Shkodran Mustafi.

Ai është kritikuar për paraqitjen e tij ndaj WBA-së, ku Arsenali pësoi tre gola, përcjellë “lajmi.net”.

Ndryshe, në formacionin më të mirë të javës ishte kosovari i Arsenalit, Granit Xhaka.

Më poshtë mund të shihni formacionin më të keq të javës në Premierligë. /Lajmi.net/

worst-team-pl_1dvmjplt5eolz155atrnkp2knj

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Shkodran Mustafi

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3