Mustafa takon strukturat e LDK-së, flet për zgjedhjet – Lajmi.net
Mustafa takon strukturat e LDK-së, flet për zgjedhjet
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 16:51, 20 March 2017
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe kryeministri i vendit, Isa Mustafa sot ka mbajtur takimin e rregullt me strukturat e LDK-së, përkatësisht me Kryetarët e Degëve të kësaj partie.

Gjatë takimit, ai paraqiti zhvillimet dhe projektet e fundit në kuadër së qeverisjes, prezentoi planin dhe projektet zhvillimore për këtë vit dhe diskutoi me Kryetarët e degëve edhe për përgatitjet për zgjedhje lokale.

Kryetarët e degëve njoftuan Mustafën për aktivitetin e tyre në nivel të degëve, për impaktin pozitiv të politikave të Qeverisë, dhe parashtruan ide e plane konkrete zhvillimore.

Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës njëherit falënderoi kryetarët e degëve për aktivitetet e tyre kuadër të përmirësimit të qeverisjes dhe forcimit të demokracisë, dhe premtoi se do të vizitojë disa nga degët gjatë ditëve në vijim, transmeton Klan Kosova.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy